Spettr Draaifauteuil Petrol Stof Wolvilt Blauw
Met draaivoet
€ 950,00
Op voorraad:
1
Levertijd:
2-5 werkdagen
Omschrijving
Spettr is een draaifauteuil met PET-vilt kuip en vormschuim rug-arm-zitkussen. De draaipoot is gemaakt van circulair aluminium, waarvoor minder energieverbruik en CO2-uitstoot nodig is. Het vilt van de kuip is voor minstens 80% gemaakt van gerecyclede PET-flessen. Het materiaal oogt en voelt als wolvilt en is makkelijk schoon te houden. Een onzichtbaar stalen frame geeft de stoel de benodigde stevigheid. Dit alles maakt deze duurzame Spettr een sterke, aaibare stoel met bovenal een heerlijke zit!
Productinformatie
Productnaam: Spettr kuip petrol stof wolvilt blauw met draaivoet
Ontwerper: De Machinekamer
Type: Spettr draaifauteuil
Merk/Fabrikant: De Machinekamer
Basismateriaal: Gerecycled pet vilt
Stoffering: Camira blazer
Stijl: Duurzaam / Circulair
Conditie: Nieuw showroommodel
Opmerkingen: BTW product
Locatie

Bij vintage producten raden wij aan om het meubel vóór aankoop te komen bekijken. Staat het meubel in één van onze showrooms? Dan kun je tijdens openingstijden langskomen. Staat het meubel in ons magazijn in Westzaan? Neem dan vooraf contact met ons op voor een afspraak.
Wij bieden geen transport aan voor vintage meubels. Je haalt het meubel zelf op of regelt het transport in overleg met ons.








